"POWRÓT DO JEDWABNEGO - ŻYDOWSKI ROZBIÓR POLSKI"

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że mamy już w ofercie najnowszą książkę Wydawnictwa WSR pt. "Powrót do Jedwabnego - Tu tylko Polin" oraz Pakiet trzech książek pt. "Powrót do Jedwabnego - Żydowski rozbiór Polski" ujawniające m.in. wstrząsające, całkowicie nieznane opinii publicznej, obwarowane klauzulą tajności dokumenty dotyczące negocjacji pomiędzy Światową Organizacją Restytucji Mienia Żydowskiego - World Jewish Restitution Organization – i Związkiem Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce. Dokumenty wskazujące, że ni mniej, ni więcej, organizacje żydowskie w naszym kraju i w Ameryce, podzieliły pomiędzy siebie Polskę, zupełnie tak, jak państwo podbite, używając wprost formuły: „jest to rozbiór Polski”. Nie chodzi tu "tylko" o wielomilardowy haracz, jaki karze nam się płacić za mienie bezspadkowe i rzekomy nazizm przodków. W tle wielkiej gry, którą prowadzi Przedsiębiorstwo Holokaust, tli się coś jeszcze innego - coś jeszcze groźniejszego...
Zamówienia prosimy składać na stronie sumlinski.pl, w ikonce Sklep, lub bezpośrednio w księgarni Wydawnictwa przy ul. Krasińskiego 67 lokal U 2 w Warszawie. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o mail: malgorzata.kubowicz@wsr24.pl lub o telefon pod nr 509 831 618, od wtorku do piątku w godzinach 10 00 – 18 00.

Dziękując, że jesteście Państwo z nami, zapraszamy do obejrzenia filmu p.t. "Powrót do Jedwabnego" – Zespół Wydawnictwa WSR.