Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Formularz przeznaczony do kontaktu tylko w sprawach związanych z usługami InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda. Zabrania się przesyłania ofert, spamu itp. - wiadomości tego typu pozostaną bez odpowiedzi a adresy e-mail będą blokowane.

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę, w sposób opisany w Polityce Prywatności oraz w Polityce RODO. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda. Dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu realizacji i kontynuacji komunikacji (lub w celu późniejszego skontaktowania się). Bez wyraźnej Twojej zgody nie udostępniamy danych osobowych innym odbiorcom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie lub pocztą tradycyjną na adres firmy.   

Korzystając z zasobów strony oświadczasz, że wyrażasz zgodę na warunki określone w Regulaminie strony investcam.pl i zobowiązujesz się do ich przestrzegania.