Obiekt hotelowo-konferencyjny w zabytkowej kamienicy

Cena: 80 000 PLN 80 000 PLN
Autor
Mirosław Gajda (8)
Tel.: +4..........pokaż
Firma: InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda

Opis

Obiekt hotelowo-konferencyjny w zabytkowej kamienicy, usytuowany w ścisłym centrum miasta. Budynek, w którym mieści się hotel, jest obecnie w trakcie rewitalizacji. 


Budynek pięciokondygnacyjny: piwnica, parter, I, II i III piętro.
Powierzchnia zabudowy - 986 m2
Powierzchnia użytkowa - 2794 m2
Powierzchnia całkowita - 4685 m2
Kubatura - 15336,67 m3


Obiekt posiada 33 pokoje dwuosobowe, usytuowane na trzech piętrach budynku. Dodatkowo na trzech piętrach zaprojektowano pomieszczenia biurowe open space o powierzchni po 220 m2 każde oraz kilka pokoi do obsługi biur. Parter to restauracja, recepcja, hol, butiki. 


W ramach inwestycji zostaną przebudowane istniejące schody zewnętrzne do kondygnacji podziemnej w związku z jej pogłębieniem. Dodatkowo budynek będzie rozbudowany o zespół dźwigów osobowych zlokalizowanych we wnęce od strony dziedzińca. Planuje się utwardzenie ciągów pieszych oraz pieszo-jezdnych jak również utworzenie powierzchni przeznaczonej na zieleń urządzoną. Powierzchnia zabudowy ulegnie powiększeniu w związku z planowaną budową dźwigów osobowych. Południowe skrzydło budynku będzie przeznaczone na część restauracyjną oraz konferencyjną. Na trzecim piętrze zaprojektowano nowe zadaszenie nad salą konferencyjną. Po południowej stronie znajduje się patio, które będzie dostępne z sali restauracyjnej w parterze budynku i będzie wykorzystywane na potrzeby restauracji w sezonie letnim. Media: prąd, siła, gaz, woda i kanalizacja z sieci miejskiej. CO gazowe z możliwością podłączenia CO z sieci miejskiej. 

Miesięczny czynsz najmu wynosi 80 000 zł (do negocjacji) plus opłaty za media.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu hotelowy
Status: do rewitalizacji
Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja, Internet, telewizja kablowa, telefon
Udogodnienia: dojazd asfaltowy, winda
Ilość pięter w budynku: 3
Rok budowy: 1898
Rynek wtórny

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska