Kredyty dla Firm

Jesteśmy Placówką Partnerską NOTUS Finanse S.A.

Współpracujemy z: BNP Paribas, Idea Bank, ING, neoBANK, mBank, Santander, BOŚ.

Formularz kontaktowy: Napisz do nas - Zadaj pytanie

Zadzwoń +48 600 024 266

nasze usługi Kredyt DEWELOPER
Dla Deweloperów i innych podmiotów realizujących inwestycje na sprzedaż lub wynajem. Odważne inwestycje wymagają specjalnego wsparcia, dlatego przygotowaliśmy ofertę dla firm deweloperskich. Z nami zrealizujesz inwestycje w nieruchomości oraz budynki mieszkalne. Kredyt DEWELOPER przeznaczony jest dla dużych oraz małych deweloperów. 

Analizę kredytową przeprowadzamy w oparciu o wycenę rentowności przedsięwzięcia, dlatego dokładnie analizujemy biznesplany Klientów. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować nawet 75-procentowe finansowanie Twojej inwestycji. Całą procedurę przeprowadzamy szybko i efektywnie. Decyzję kredytową otrzymasz po analizie wniosku. Kwoty kredytu ustalane są indywidualnie.

Kredyt DEWELOPER może być też przeznaczony na inne cele, w tym na refinansowanie innych inwestycji w nieruchomości czy nabycie akcji i/lub udziałów innych przedsiębiorstw, które w aktywach mają nieruchomości pod zabudowę lub budynki mieszkalne w trakcie realizacji.

Kredyt inwestycyjny
Dla firm planujących inwestycje, których celem jest odtworzenie, modernizacja lub powiększenie majątku trwałego odpowiednią formą finansowania będzie kredyt inwestycyjny.

Jest to kredyt, którego spłata może być rozłożona na wiele lat, co pozwala na pozyskanie nawet kosztownych środków trwałych przy stosunkowo niedużych bieżących obciążeniach firmy. Dodatkowym atutem może być zastosowanie karencji w spłacie kapitału przez ustalony w umowie okres. Firmy, które uzyskują część przychodów w walutach obcych mogą rozważyć zaciągnięcie kredytu inwestycyjnego w EUR lub USD.

Kredyt obrotowy
Wzrost obrotów firmy, przystąpienie do realizacji dużego kontraktu lub przejściowe zwiększone zapotrzebowanie na środki obrotowe to sytuacje, w których najlepiej skorzystać z kredytu obrotowego. Z dostępnej oferty kredytów finansujących bieżącą działalność firmy pomożemy Państwu wybrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

Pożyczka hipoteczna
Rozwiązanie podobne do kredytu inwestycyjnego, różnica polega na tym że pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Firma nie musi się rozliczać ze środków, które otrzymała. Zabezpieczenie oczywiście stanowi nieruchomość.

Oferujemy również wsparcie w zakresie:

  • opracowania strategii finansowania przedsięwzięć gospodarczych obejmujących:
    • analizę i dobór najkorzystniejszych warunków finansowania dla konkretnej inwestycji
    • przygotowanie biznes planu /przepływów pieniężnych z Inwestycji/
    • weryfikację biznes planu pod kątem finansowania zewnętrznego
    • negocjacje warunków finansowych z instytucjami zewnętrznymiSprawdź zdolność kredytową swojej firmy »