Apartamenty w rezydencji ROYAL | ROE 7%

Cena: 276 996 - 9 102 000 PLN 276 996 - 9 102 000 PLN
Autor
Mirosław Gajda (16)
Tel.: +4..........pokaż
Biuro: InvestCam Nieruchomości

Opis

Stylowa kamienica z kompleksem kameralnym SPA, basenem, restauracją wraz z 19 apartamentami w standardzie 4*. Znakomita lokalizacja (ścisłe centrum Nowego Sącza, a jednocześnie perła wśród istniejących kamienic) pozwoli na korzystanie z wszelkich uroków starego miasta, zapewniając również komfortowy wypoczynek. Roztaczający się z inwestycji widok na rynek miasta tworzy klimat uliczek w stylu Monaco, a wysoki standard usług hotelowych jest gwarantem wypoczynku i bezpieczeństwa. Rezydencja jest oferowana do sprzedaży jako całość lub każdy z oferowanych apartamentów sprzedawany jest z pełnym prawem własności i własną Księgą Wieczystą. Cena sprzedaży całości - 7 400 000 zł + VAT, ceny poszczególnych apartamentów w przedziale od 225 200 zł + VAT do 481 950 zł + VAT. Termin zakończenia inwestycji do 30 czerwca 2019 r. Rezydencja zarządzana będzie przez renomowanego operatora hotelowego na podstawie 10-letniej umowy najmu gwarantującej stały czynsz. 

ZARABIAJ 7% W SKALI ROKU - NASZ MODEL BIZNESOWY:

 • Oferujemy umowę najmu na okres 10 lat, z możliwością przedłużenia.
 • Gwarantujemy czynsz 7% netto rocznie, naliczany od wartości netto apartamentu, indeksowany rokrocznie zgodnie z wskaźnikiem GUS.
 • Masz możliwość pełnego zwrotu podatku VAT od inwestycji (udostępniamy pełną instrukcję zwrotu). 
 • Apartamenty są całkowicie bezobsługowe. To nas zespół pracowników dba o utrzymanie, konserwację oraz zarządzanie. 
 • Przysługuje Ci pobyt właścicielski przez okres 4 tygodni w roku, na bardzo korzystnych warunkach oraz atrakcyjne rabaty Inwestorskie na usługi świadczone w hotelu. 
 • Kupujesz lokal w hotelu o wysokim standardzie z pełnym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym.

ZALETY INWESTYCJI: 

 • Stajesz się posiadaczem prestiżowego apartamentu w oryginalnym obiekcie, który łączy ponad 100-letnią historię z nowoczesnym designem.
 • Lokalizacja w ścisłym centrum Nowego Sącza gwarantuje duże zainteresowanie ofertą obiektu przez cały rok./wspaniałe jezioro Gródek nad Dunajcem, ponad 40 tras narciarskich w okolicach Nowego Sącza/. 
 • Kupujesz wydzielony lokal z własną Księgą Wieczystą.
 • Masz możliwość zbycia apartamentu w dowolnym momencie – nabywca przejmuje już trwającą umowę najmu.

LICZBY:

Właściciel w każdym roku wybiera jedną z dwóch możliwości: 7% w skali roku, bez pobytu właścicielskiego lub 6% w skali roku, 14 dni pobytu właścicielskiego.

 • Całość: powierzchnia 1074 m2, cena sprzedaży netto 7 400 000 zł, roczny czynsz netto 444 600 zł, comiesięczna wypłata netto 37 050 zł, roczna stopa zwrotu 6%.
 • Przykładowy apartament: powierzchnia 24,5 m2, cena sprzedaży netto 330 750 zł, roczny czynsz netto 19 845 zł, comiesięczna wypłata netto 1 653 zł, roczna stopa zwrotu 6%.

Mamy nadzieję, że dołączone do ogłoszenia wizualizacja kamienicy z zewnątrz oraz wizualizacje wnętrz pomogą w podjęciu decyzji. Zapraszam. 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu condo/aparthotel
Powierzchnia 24,5 m2 - 1074 m2
Ilość pomieszczeń: 19
Media: woda, prąd, kanalizacja
Rynek pierwotny

Lokalizacja

Nowy Sącz, woj. małopolskie, Polska