Leasing dla Firm

Jesteśmy Placówką Partnerską NOTUS Finanse S.A.

Współpracujemy z: Idea Getin Leasing, Leasing Polski, mLeasing, LeaseLink, PKO Leasing, SG Leasing, Millennium Leasing, BPS Leasing.

Formularz kontaktowy: Napisz do nas - Zadaj pytanie

Zadzwoń +48 600 024 266

leasing Potrzebne nowe środki trwałe? Leasing nieruchomości, maszyn, sprzętu. Samochody w leasingu dla firm. Leasing to doskonały instrument finansowy dla firm, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z kredytu inwestycyjnego. Pozwala, podobnie jak kredyt, pozyskać nowe środki trwałe ale niesie też dodatkowe korzyści. Z reguły są to mniejsze oczekiwania ze strony instytucji finansowej odnośnie zdolności kredytowej leasingobiorcy, niewielki udział własny (czasami wręcz zerowy) jak również korzyści podatkowe, które w przypadku leasingu operacyjnego wynikają z zaliczenia w koszty uzyskania przychodów pełnej raty leasingowej.

Leasing operacyjny
Firma leasingowa dokonuje odpisów amortyzacyjnych, pełna rata leasingowa (część kapitałowa i odsetkowa) jest zaliczana w koszty uzyskania przychodu, umowa na minimum 40% czasu amortyzacji środka trwałego, VAT naliczany z każdą ratą leasingową.

Leasing finansowy
Przedmiot leasingu zaliczony do majątku leasingobiorcy i to on ma możliwość dokonania odpisów amortyzacyjnych, koszty uzyskania przychodów powiększone o amortyzację i część odsetkową raty leasingowej, brak minimalnego okresu trwania umowy, VAT płacony w całości wraz z pierwszą ratą leasingową.

Pożyczka leasingowa
To produkt podobny do kredytu, udzielany jest przez Spółkę Leasingową

Limit leasingowy
Możliwość finansowania różnych aktywów bez konieczności każdorazowej oceny Klienta w ramach przyznanego limitu

Najem
Idealne rozwiązanie dla Firm, które cenią sobie jazdę nowym samochodem i nie chcą ponosić dużych kosztów. Klient płaci jedynie ratę za użytkowanie pojazdu, która zawiera już serwis, koszty związane z wymianą opon oraz ubezpieczenie. Rata może być nawet o połowę niższa w porównaniu do tradycyjnego leasingu.Leasing on-line dla Firm /w dowolnym miejscu o każdej porze/

Dla przedmiotów o wartości od 1 000 do 50 000 zł netto z wyłączeniem pojazdów.

Weź leasing teraz