Hotel w zabytkowej kamienicy

Cena: 80 000,00 PLN 80000 PLN
Autor
Mirosław Gajda (30)
Tel.: +4..........pokaż
Firma: InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda

Opis

Hotel w zabytkowej kamienicy, usytuowany w ścisłym centrum miasta, w pobliżu budowanego obecnie Hotelu Hilton. Budynek, w którym mieści się hotel, jest obecnie w trakcie rewitalizacji. Planowany czas zakończenia inwestycji to połowa 2020 roku.
Budynek pięciokondygnacyjny: piwnica, parter, I, II i III piętro.
Powierzchnia zabudowy - 986 m2
Powierzchnia użytkowa - 2794 m2
Powierzchnia całkowita - 4685 m2
Kubatura - 15336,67 m3
Hotel posiada 60 pokoi po około 25 m2 powierzchni, usytuowane na trzech piętrach. Na parterze i na piętrach znajdują się również sale po około 200 m2. Parter to restauracja, recepcja, hol, butiki. Sale o powierzchni 200 m2 usytuowane na trzech piętrach hotelu mogą zostać adoptowane na pokoje, dzięki czemu liczba pokoi może zwiększyć się o 10 do 15 pokoi a łączna liczba do 70 - 75 pokoi.
W ramach inwestycji zostaną przebudowane istniejące schody zewnętrzne do kondygnacji podziemnej w związku z jej pogłębieniem. Dodatkowo budynek będzie rozbudowany o zespół dźwigów osobowych zlokalizowanych we wnęce od strony dziedzińca. Planuje się utwardzenie ciągów pieszych oraz pieszo-jezdnych jak również utworzenie powierzchni przeznaczonej na zieleń urządzoną. Powierzchnia zabudowy ulegnie powiększeniu w związku z planowaną budową dźwigów osobowych. Południowe skrzydło budynku będzie przeznaczone na część restauracyjną oraz konferencyjną. Na trzecim piętrze zaprojektowano nowe zadaszenie nad salą konferencyjną. Po południowej stronie znajduje się patio, które będzie dostępne z sali restauracyjnej w parterze budynku i będzie wykorzystywane na potrzeby restauracji w sezonie letnim.
Media: prąd, siła, gaz, woda i kanalizacja z sieci miejskiej. CO gazowe z możliwością podłączenia CO z sieci miejskiej.
Miesięczny czynsz najmu wynosi 80 000 zł plus opłaty za media.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu hotelowy
Powierzchnia 2794 m2
Status: do rewitalizacji
Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja, Internet, telewizja kablowa, telefon
Udogodnienia: dojazd asfaltowy, winda
Ilość pięter w budynku: 3
Rok budowy: 1898
Rynek wtórny

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska