Budynek po Szkole Wyższej Na sprzedaż

Cena: 6 000 000,00 PLN 6000000 PLN
Autor
Mirosław Gajda (13)
Tel.: +4..........pokaż
Firma: InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda

Opis

Na sprzedaż pięciokondygnacyjny budynek użyteczności publicznej idealnie nadający się na działalność oświatową lub po zmianie sposobu użytkowania na hotel pracowniczy. W budynku przez kilka lat funkcjonowała prywatna uczelnia. Sale wykładowe o powierzchniach od 20 m2 do 30 m2 mieściły się w podpiwniczeniu, na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Do wykorzystania jest również wysoki strych, w miejsce którego istnieje możliwość dobudowy dwóch kondygnacji. Na poszczególnych kondygnacjach o powierzchni 600 m2 mieszczą się dwie łazienki. Podłoga na parterze wykonana jest z paneli, na pozostałych kondygnacjach wyłożona płytkami.
Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. CO i ciepła woda - piec gazowy dwufunkcyjny. Budynek jest dobrze docieplony. Ściany budynku wykonane są z cegły Akermana i docieplone styropianem.
Wydana została decyzja na dobudowanie na ścianie zewnętrznej budynku windy i dodatkowej klatki schodowej.
Dodatkowymi atutami budynku jest własny parking wyłożony kostką brukową, asfaltowy dojazd, przystanek autobusowy znajdujący się tuż obok parkingu oraz umiejscowienie budynku obok Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Cena sprzedaży budynku wynosi 6 000 000 zł ale biorąc pod uwagę powierzchnię użytkową budynku jak i możliwość jej zwiększenia, cena jest bardzo atrakcyjna.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu osobny obiekt
Powierzchnia 3 000 m2
Status: do adaptacji
Media: woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja, Internet, telefon
Ogrzewanie: Ogrzewanie na gaz miejski
Zabezpieczenia: monitoring / ochrona
Udogodnienia: parking, dojazd asfaltowy
Ilość pięter w budynku: 2
Rynek wtórny

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska