| domilokal.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, działek, hal, magazynów a także promować swoje oferty na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń. 

W serwisie można również dodawać ogłoszenia jako GOŚĆ, bez rejestracji, jak również publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie". 

Z kolei w zakładce "Artykuły/RSS/", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl, PropertyInwestycje.pl oraz Deccoria.pl o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, mieszkaniach na wynajem czy artykuły na temat wnętrz.

Osobom interesującym się "Architekturą" mieszkań i domów polecamy zdjęcia wykonanych projektów biur architektonicznych z różnych stron świata.