| domilokal.pl to internetowy serwis bezpłatnych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz 15,9 tys. projektów domów jednorodzinnych. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, działek a także promować swoje ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń.

W serwisie można dodawać ogłoszenia bez rejestracji /zakładka: "Dodaj ogłoszenie"/ lub z rejestracją /menu: "| domilokal.pl"/ i publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie".   

Na stronie głównej serwisu prezentowane są filmy i animacje z projektami domów biura Archeton. Z kolei w zakładce "Wiadomości", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl o nowych domach, inwestycjach deweloperskich, porady na temat budowy domu i wyboru gotowego projektu z katalogu oraz informacje na temat wnętrz mieszkań i domów.

Dla tych, co planują budowę domu, remont mieszkania, zakup mebli na wymiar polecamy odnośnik do strony Fixly.pl, gdzie można wybrać najlepszego specjalistę spośród sprawdzonych wykonawców. Polecamy również link do strony Rynekpierwotny.pl z ofertami nowych mieszkań i domów /zakładka: "Na sprzedaż/Rynekpierwotny.pl"/.

Wyszukiwarka Google zamieszczona na górze stron w kategoriach: "Mieszkania", "Domy", "Lokale", "Działki" pomoże szybko wyszukać w Internecie jeszcze więcej ogłoszeń nieruchomości.

W serwisie są również prezentowane oferty Biura InvestCam Nieruchomości: nieruchomości komercyjne na sprzedaż i na wynajem, działki, domy oraz firma na sprzedaż /zakładka: "Oferty InvestCam"/.