| domilokal.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali komercyjnych, działek a także promować swoje oferty na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń. 

W serwisie można również dodawać ogłoszenia jako GOŚĆ, bez rejestracji, jak również publikować w kategorii "Kupię" ogłoszenia o poszukiwanych do zakupu nieruchomościach.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę", w kategoriach: "Na sprzedaż/Mieszkanie" oraz "Kupię/Mieszkanie"

Z kolei w zakładce "Artykuły /RSS/", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl, PropertyInwestycje.pl oraz Deccoria.pl na temat rynku mieszkań: artykuły o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, mieszkaniach na wynajem czy artykuły na temat wnętrz. 

W menu "Na sprzedaż" oraz "Na wynajem", w zakładce: "otodom.pl", Użytkownicy mogą bezpośrednio przejść do serwisu otodom.pl i tam kontynuować wyszukiwanie intereseującej ich nieruchomości. Użytkownikom szukającym wzoru umowy, polecamy zakładkę: "Wzory umów otodom.pl", znajdującej się w stopce strony.