| domilokal.pl to internetowy serwis bezpłatnych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz 15,9 tys. projektów domów jednorodzinnych. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, działek a także promować swoje ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń. 

W serwisie można również dodawać ogłoszenia jako GOŚĆ, bez rejestracji, jak również publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie".   

Z kolei w zakładce "Multimedia", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl, PropertyDesign.pl oraz Deccoria.pl o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, mieszkaniach na wynajem czy artykuły na temat wnętrz. Osobom interesującym się "Architekturą" polecamy zdjęcia wykonanych projektów architektonicznych mieszkań i domów z różnych stron świata. Zapraszamy również do oglądania filmów i animacji projektów domów jednorodzinnych biura "Archeton".